top of page

HAKKIMIZDA

Teknosem Test ve Analiz Cihazları Tekn. Araşt. San. Dış Tic. A.Ş. 1994 yılında şahıs şirketi olarak kurulup üretime başlamıştır. 2006 yılında adını ve vizyonunu yenileyerek hedeflerinine ulaşmak için hızla çalışmalarına devam etmiştir. Teknosem, güçlü altyapısı ve kurumsal kimliği ile sektördeki 24 yıllık tecrübesini kullanarak kendi alanında Türkiye'de ilklere imza atmıştır.

 

Teknosem, globalleşmenin getirdiği avantajları ve ergonomik yönlerini değerlendirerek rakiplerine nazaran daha verimli ve inovatif yüksek teknoloji ürünleriyle test ve analiz cihazları sektöründe öncü firmalardandır.Su soğutucular, su banyoları, liyofilizatör, spreyleme gibi 200'den fazla cihazın üretimini gerçekleştiren Teknosem, ürünleri ile ilgili servis, kurulum ve ürün eğitimi gibi hizmetleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.Yedek parça teminatı, teknik servis hizmetleri konularında müşterilerine en hızlı çözümü sunarak memnuniyetlerini her zaman en üst seviyede tutmuştur.

 

Tasarım ve üretim sürecinde desteklediğimiz ve bize destek veren üniversitelerimizin, saygın akademisyenleri ile yaptığımız işbirliği, ürettiğimiz ürünlerin bilimselliğini ve güncelliğini en üst seviyeye taşımaktadır.

 

Teknosem, insana ve çevreye duyarlı üretim anlayışını benimseyerek ‘Teknoloji takip etmek değil, yeni teknolojiler üretmektir’ düşüncesi ile gelişmeye istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

bottom of page